Středník 41.

Je tu říjen! Podzim v plném proudu! Pomalu se barví listí, ráno vstávám téměř do tmy, začal čas čajů typu rooibos a šípkového nebo lípy… vytáhla jsem teplejší šály na ranní cesty na vlak a koupila si novou zimní bundu. A ráno si užívám pohled na válející se mlhu na Labi.

  • o minulém víkendu jsme byli zase trochu kulturní a k našemu měsíčnímu výročí sňatku jsme se vrátili zpět na místo činu – v evangelickém kostele ve Velimi totiž byl varhanní koncert našeho svatebního varhaníka. Tento víkend jsme byli pro změnu v Klánovicích na oslavě švagrové.
  • pomaloučku, polehoučku začínám odlehčovat náš byt od nepotřebných věcí – vyházela jsem bordel z polic v koupelně, zbavila se různých „pokladů“ ve špajzu a chystám se na další krámy. Taková malá předpříprava před budoucím stěhováním.
  • sklízíme víno na naší nové zahrádce. A já tamtéž i nadále sklízím krásně voňavé růže
  • rekonstrukce našeho nového bytu je v plném proudu – bourá se, elektrikáři vytahují dráty, instalatér a parketář se byl podívat, zítra přijde zedník a obkladač…
  • nějak nevím co číst… Martinovi jsem půjčila v knihovně Grandhotel Evropa, ale pro sebe jsem si nedokázala vybrat – máte nějaký tip na lehkou, ale ne úplně blbou knížku?

Hezký podzim 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.