Středník 13.

Advent spěje do finále, o víkendu zapálíme čtvrtou svíčku a pak už přijde Ježíšek 🙂

Dny nám plynou poklidně, zpestřujeme si je procházkami, vycházkami s kamarády, výlety, sledujeme v televizi biatlon a dlouhé večery si i nadále krátíme hraním carcassone.

  • Snažíme se chovat zodpovědně, a tak jsme s radostí zjistili, že do Kolína začal jezdit i Rohlík! Nejen, že má hodně zajímavých českých produktů, zboží vám vynesou až před dveře, ale jejich tašky se dají skvěle zužitkovat jako balící papír! Skvělý nápad, člověk si hned připadá jako ekolog 🙂
  • Martin jako náhradu za firemní vánoční večírek dostal den volna, a tak jsme jej využili k návštěvě adventní liduprázdné Prahy – protože já v centru nebyla snad rok! A řeknu vám, kdyby ta Praha vypadala takhle i standardně, tak ji budu milovat! (tedy až na ten kompletně uzavřený areál Hradu…)
  • V Praze aktuálně probíhá hra s Rychlými šípy k jejich 80. výročí – takže jestli jste jejich fanoušci, rozhodně se vydejte na Staré město hledat kolo Jana Tleskače, ježka v kleci i Mirka Dušína and his boys 🙂 Je to akce, která se asi nebude jen tak opakovat…
  • Byli jsme za kamarády na Mělníku (na vycházce venku, samozřejmě) a taky jsme slavili bratrovy narozeniny (na vycházce venku, samozřejmě) – přípitek jsme si dali kávový u Kofíkolky u lávky na Zálabí – měli jsme espresso, cappuccino a kakao a všichni jsme si pochutnali, takže můžu doporučit.
  • Jako dárek jsme dávali knížku Čarostřelec – což je historická detektivka z Jizerských hor. Údajně je čtivá a ty, kteří znají zdejší místopis, určitě potěší.
  • Sežrali jsme i druhou várku marokánek…

Krásné předvánoční dny!

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.