Středník 33.

Chvilku tu bylo na blogu ticho – co na to říct, nestíhám. Kupujeme byt – a protože to je bez realitky, tak nám chvíli zabraly všechny administrativní úkony. Ale v pátek už jdeme podepisovat kupní smlouvu a kdo ví, možná už dostaneme i klíče. Těšíme se! A pak už snad konečně budu mít čas na dotažení svatebních příprav.

Taky jsem započala psychoterapeutický výcvik, což obnášelo čtyři intenzivní dny v Českém Šternberku. Na další čtyři roky mám o zábavu postaráno…

Ve škole probíhaly maturity, úspěšně, tak mám za „svoje“ studenty velkou radost. Protože vím, že letošní maturanti si užili dvojnásobek stresu než ročníky před tím (přestože nakonec měli určité úlevy, ale ta dlouhá nejistota, co jak bude, byla dost frustrující).

  • jsou třešně! Moje snad nejoblíbenější ovoce! Pokud už budete přejedení třešní „jen tak“, zkuste tento třešňový obrácený koláč od Dagmar Heřtové. Je vynikající!
  • taky už sklízíme vlastní jahody a hrášek, mňam
  • koupila jsem si knížku Jak přežít, když se často bojím, která je určená pro práci s úzkostnými dětmi. Vypadá dobře a myslím, že některé techniky by se daly úspěšně aplikovat i na dospělou populaci
  • málem jsme otrávili Sirouše přípravkem proti klíšťatům. Až někdy budete experimentovat s Advantixem, buďte opatrní… naštěstí sprcha rychle pomohla.

A za týden mi začínají prázdniny, jupííí! Hezký červen!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.