Středník 32.

Taky vás už to počasí nebaví? Vítr, déšť, zataženo, patnáct stupňů… Na to, že je konec května, jsme se ještě moc neohřáli… Na zahrádce mi pošly cukety a s napětím čekám, jestli bude něco z rajčat, protože v tomhle počasí to je tak akorát na to, aby uhnila nebo chytla plíseň… Tak aspoň sklízím kosatce a šeřík do vázy.

Sirius oslavil půl roku a začínám ho pozorovat, zda by neměl canisterapeutické vlohy. Nás s Martinem tedy umí zcanisterapeutovat dokonale, tak budu muset vyzkoušet, jestli by pózu „roztomilý pejsek se chce chovat“ praktikoval i na ostatní. Je totiž dost příjemná, uklidňující a psí blízkost opravdu působí hřejivě.

Póza „roztomilý pejsek se chce chovat“
  • užíváme si (teda já a Martin to snáší) sezónu chřestu
  • nestačím zírat, co se děje na politické scéně (Vojtěch? zase?)
  • kauza Dominika Feriho rezonuje i mezi studenty a mě přijde šílené, jak ještě v 21. století mají lidi tendence házet vinu na oběti s tím, že si za to můžou samy (a proč to pak asi ty holky nehlásí, že?) – přitom nějakou formu obtěžování zažila snad každá z nás (což je teda taky šílené).
  • a něco pozitivního nakonec – řešíme nové bydlení. Tak držte palce, ať už dotáhneme všechny formality a vše dojde do zdárného konce!

Hezký zbytek května!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.